افزایش قیمت پلی ‌پروپیلن در چین بدلیل رشد تقاضا برای ماسک

قیمت‌ پلی ‌پروپیلن

رشد تقاضا برای ماسک در خلال شیوع ویروس کرونا، قیمت‌های پلی ‌پروپیلن مورد استفاده در تولید ماسک‌های پزشکی را افزایش داد.

به گزارش پلیمر پلاست مولایی به نقل از نیپنا ، در بازارهای داخلی چین قیمت‌های پلی‌ پروپیلین برای عرضه به صورت ex-work هفته گذشته در پی کاهش عرضه برای گرید رافیا و رشد تقاضا برای گریدهای فیبر مورد استفاده در تولید ماسک، با 35 درصد افزایش هشت هزار و 600 یوان به ازای هر تن رسید.
قیمت‌ها پس از اعلام دولت برای کنترل شدید بر کیفیت عرضه و قیمت‌ها در پی افزایش تقاضا، روز شنبه برای عرضه به صورت ex-work ، سیصد و پنجاه یوان برای هر تن کاهش یافت و به هشت هزار و دویست و پنجاه یوان به ازای هر تن رسید.
آمارها نشان می‌دهد قیمت پلی‌ پروپیلن به صورت سی‌اف‌آر (CFR) شرق دور آسیا، بیست دلار به ازای هر تن کاهش یافت. اما نسبت به دوشنبه گذشته 195 دلار به ازای هر تن افزایش یافت و روز سه ‌شنبه 875 دلار برای هر تن معامله گردید.

نوسان شدید قیمت مواد اولیه

در روز دوشنبه بعدازظهر دولت چین اقدام‌های سختگیرانه‌ای را برای کنترل بر کیفیت عرضه و قیمت‌ تجهیزات پزشکی مورد استفاده در زمینه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا وضع نمود.
استان جیانگسو چین اعلام کرد که بر نوسان شدید قیمت مواد اولیه (فیبر پلی ‌پروپیلن) مورد استفاده در تولید ماسک و گان‌های پزشکی اسپان باند و غیربافتنی فیبر نظارت خواهد نمود.
منابع اعلام کردند که این شرایط در چین سبب افزایش قیمت‌های پلی‌ پروپیلن از سطوح قیمتی 30 هزار یوان به ازای هر تن برای عرضه به صورت ex-work در روز دوشنبه به رقم 20 هزار یوان برای هر تن در روز سه‌شنبه رسید.

گرانول پلی پروپیلن

پلیمر پلاست مولایی

تامین کننده مواد اولیه پلیمری و پلاستیک

تامین محصولات پتروشیمی بصورت مستقیم

بهترین خریدار ضایعات پلیمری و پلاستیک کارخانجات

2 پاسخ
  1. پلیمرمولایی
    پلیمرمولایی می گوید:

    سلام لطفا با بخش فروش مجموعه ما در تماس باشید قیمت ها را اعلام می کنند.

دیدگاه ها بسته هستند.