افزایش ۸ درصدی تولید محصولات پتروشیمی در ۷ ماه سال ۹۹

محصولات پتروشیمی در هفت ماه نخست سال افزایش هشت درصدی داشته است.

مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی از افزایش هشت درصدی تولید این محصولات در هفت ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد و گفت: مجتمع‌های پتروشیمیایی تا پایان مهرماه امسال بیش از ۳۵ میلیون تن تولید داشته‌اند.

به گزارش پلیمر پلاست مولایی بنقل از شانا، سیدجلال میرهاشمی با اعلام این خبر اظهار کرد: واحدهای پتروشیمی با ظرفیت مطلوبی در حال تولید هستند و با وجود برخی مشکلات موجود، روند تولید و فروش محصولات مختلف این صنعت در شرایط قابل قبولی قرار دارد که با تلاش صنعتگران پتروشیمی کشورمان پیش‌بینی می‌شود جهش تولید امسال در  پتروشیمی این محقق شود.

مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تأکید بر اینکه این صنعت ایران به ‌عنوان یکی از صنایع مادر از مهم‌ترین ارکان توسعه و موتور محرک بخش‌های گوناگون اقتصاد کشور است، گفت: رویکرد شرکت ملی صنایع پتروشیمیایی تکمیل زنجیره تولید، ایجاد تنوع در محصولات، تأمین خوراک صنایع داخلی و همچنین ارتقای ارزش سبد محصولات تولیدی این صنعت است.

میرهاشمی اظهار نمود: با توجه به ظرفیت‌های موجود و اقدام‌های در حال انجام، شرایط و زیرساخت‌ها برای تحقق جهش تولید در این صنعت فراهم شده است و در این مسیر افزون بر راه ‌اندازی و بهره‌برداری از طرح‌های جدید، با اقدام‌های انجام‌ شده بهره‌برداری حداکثری از ظرفیت تولید مجتمع‌های پتروشیمیایی موجود در دستور کار قرار دارد.

پتروشیمیپلیمر پلاست مولایی

تامین کننده انواع مواد پلیمری و محصولات پتروشیمیایی