جهش تولید در صنعت پتروشیمی

جهش شش درصدی تولید در پنجاه روز نخست سال 99

به گزارش پلیمر پلاست مولایی بنقل از سایت نیپنا : مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: مجتمع های پتروشیمی کشور از ابتدای سال جاری تا بیستم اردیبهشت ماه رشد شش درصدی تولید را نسبت به مدت مشابه سال قبل محقق کردند.

سید جلال میرهاشمی در گفتگو با خبرنگاران اظهار نمود : محصولات پتروشیمی با ظرفیت مطلوبی در این صنعت در حال تولید است و بسیاری از مجتمع ها رشد تولید را رقم زده اند و در مجموع با تلاش صنعتگران کشورمان از ابتدای سال تا بیستم اردیبهشت ماه جهش تولید شش درصدی به ثبت رسیده است.

وی با بیان این که در سال جاری با توجه به ظرفیت های موجود و اقدام های در حال انجام، صنعت پتروشیمی ایران آمادگی دارد تا جهش تولید را محقق کند گفت: تمامی شرایط و زیر ساخت ها برای تحقق جهش تولید در صنعت پتروشیمی ایران فراهم شده است و افزون بر راه اندازی و  بهره برداری طرح های جدید، با اقدام های انجام شده از ظرفیت های خالی تولید برخی از مجتمع های موجود نیز استفاده خواهد شد.

مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: این صنعت به عنوان یکی از صنایع مادر از مهم‌ترین ارکان توسعه و موتور محرک بخش‌های گوناگون اقتصاد کشور است و رویکرد شرکت ملی صنایع پتروشیمی تکمیل زنجیره تولید، ایجاد تنوع در محصولات و ارتقاء ارزش سبد محصولات تولیدی در این صنعت ارزش آفرین است.

پلیمر و پتروشیمی

پلیمر پلاست مولایی

تامین کننده انواع محصولات شیمیایی

مواد اولیه پلیمری و پلاستیک

نو، آسیابی و گرانول

خریدار ضایعات پلیمری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *