پلیمر اکریلونیتریل بوتادین استایرن

ضایعات مواد پلیمر ای بی اس بنفش شیشه ایی آسیابی مواد starex کره | کیفیت به ضمانت تزریق انواع قطعات نو ، موجودی یک تن

موجود در تناژ در تمامی رنگ ها؛ کرم، مشکی، سفید، طوسی، سفید میل به آبی، دودی در انبار شرکت پلیمر پلاست مولایی

تامین کننده  مواد نو ABS از پتروشیمی تبریز و پتروشیمی قائد بصیر

امکان ارسال نمونه جهت تست این محصول، در صورت تایید مشتریان ارسال بار این محصول مطابق با نمونه با هر تناژ صورت خواهد پذیرفت.

جهت دریافت نمونه ضایعات ای بی اس گرانول یا آسیابی و یا مواد نو از پتروشیمی در هر رنگی که مایل می باشید، با مجموعه ما در تماس باشید.

با مشاوره، استعلام و کارشناسی در محل شما در خدمت شما عزیران می باشیم.

ضایعات پلیمر ای بی اس

مزایای پلیمر اکریلونیتریل بوتادین استایرن :

ضایعات پلیمر ای بی اس خصوصا به عنوان محفظه‌ی با کیفیت دستگاه‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. دلیل پذیرش گسترده آن عبارتند از:

  • مقاومت ضربه بالا
  • سفتی خوب
  • کیفیت عالی سطح
  • پایداری ابعادی بالا در دماهای بالا
  • مقاومت شیمیایی خوب
  • مقاومت خوب در برابر ترک زایی تحت تنش

ضایعات پلیمر ای بی اس دارای استحکام ابعادی و مقاومت حرارتی خوب و نیز مقاومت به ضربه بالا می باشد. اکریلونتیریل بوتادین استایرن بسیار مقاوم به خراشیدگی است. این پلیمر عمدتاً در لوله‌های حمل مواد نفتی، لوله‌ها، وسایل خانه، اثاثیه، مبلمان، ترکیبات وسایل خودرو، تلفن و تجهیزات الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پلیمر ای بی اس را به خوبی می توان آبکاری کرد. به این منظور ابتدا ای بی اس را با اسید حکاکی می کنیم تا مقداری از لاستیک سطح آن حل شود، سپس فلز را بر روی آن رسوبدهی می کنند. از ای بی اس آبکاری شده در جایی که سطوح براق بازتابنده نظیر پلاک نیاز باشد، استفاده می شود.

ضایعات پلیمر ای بی اس را به کمک پروسه های مختلفی نظیر قالبهای تزریق، قالبهای بادی، اکستروژن، وکیوم می توان جهت تولید قطعات مختلف بکار برد.

همچنین ABS را به راحتی می توان ماشین‌کاری کرد. ضایعات اکریلونتیریل بوتادین استایرن قابلیت جوشکاری بسیار خوبی را نیز دارا است. ضایعات اکریلونتیریل بوتادین استایرن قابلیت جوشکاری بسیار خوبی را نیز دارا است.

پلیمر پلاست مولایی

تامین کننده انواع مواد اولیه پلیمری و مواد پتروشیمی

تامین کننده انواع ضایعات پلاستیک

‫0/5 ‫(0 نظر)