ضایعات پلی پروپیلن

Polypropylene

ضایعات  پلی پروپیلن گرانول

ضایعات گرانول PP ، موجود در تناژ آماده برای فروش مناسب برای تولید تمامی رنگ ها

موجود در انبار مجموعه پلیمر پلاست مولایی  در تمامی رنگ ها؛ مشکی ، سفید و بی رنگ

تامین کننده بهترین کیفیت مواد نو پلی پروپیلن از تمامی پتروشیمی ها

پتروشیمی جم، پتروشیمی شازند (اراک) ، پتروشیمی رجال ، پتروشیمی نوید زرشیمی ، پتروشیمی مارون،

امکان ارسال نمونه جهت تست محصولات گرانول و آسیابی

در صورت تایید مشتریان ارسال بار پلی پروپیلن مطابق با نمونه با هر تناژ صورت خواهد پذیرفت. جهت دریافت نمونه پلی پروپیلن گرانول یا آسیابی در هر رنگی که مایل می باشید، با مجموعه ما در تماس باشید.

با مشاوره و استعلام و کارشناسی در محل شما در خدمت شما عزیران می باشیم. جهت مشاوره برای صادرات این کالا با ما در ارتباط باشید.

ضایعات

پلی پروپیلن در صنعت خودروسازی

ضایعات پلی پروپیلن به دلیل دارا بودن خواص مکانیکی عالی ، قیمت پایین و قالب پذیری برای ساخت بسیاری از قطعات خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. کاربردهای اصلی شامل داشبورد باطری و سینی ، ضربه گیر و محافظ لبه های داخلی، درزگیرهای بیرونی و درب ماشین است .

ضریب انبساط حرارتی خطی پایین پلی پروپیلن ، مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و شرایط جوی ، فرآیند پذیری و تعادل در برابر ضربه ازویژگی هایی می باشند که موجب شده اند پلی پروپیلن به ماده ای کاربردی در خودروسازی تبدیل شود.

ضایعات پلی پروپیلن

کاربردهای پلی پروپیلن

پزشکی

مقاومت بالای این محصول در برابر مواد شیمیایی و باکتری ها، کاربری های مختلفی را در این صنعت ایجاد نموده است. همچنین ضایعات پلی پروپیلن گرید پزشکی مقاومت بالایی در برابر استرلیزاسیون با بخار از خود نشان می دهد .از شایع ترین مصارف استفاده پلی پروپیلن سرنگ های یکبار مصرف در صنعت پزشکی است .از مصارف دیگر میتوان  ظروف کوچک دارو ، دستگاه های تشخیصی ، بطری های نمونه ، سینی های مواد غذایی ، ظروف دارو و .. نام برد.

الیاف

ضایعات پلی­ پروپیلنی کاربرد وسیعی در صنعت نساجی، موکت ، تولید فرش و انواع طناب دارند. نوع هموپلیمر آن برای این منظور استفاده شده و شرکت­های رجال، پلی­نار و مارون عرضه کننده گریدهای این کاربرد می ­باشند. در کاربردهای بهداشتی اخیرا استفاده از منسوجات نبافته بازار جدیدی را به روی پلی ­پروپیلن باز کرده است.

ضایعات pp

با پلیمر پلاست مولایی بهترین کیفیت در تولید را تجربه نمایید.

تامین کننده انواع محصولات پتروشیمی و محصولات شیمیایی

مواد اولیه پلیمری و پلاستیک ؛ نو، آسیابی و گرانول

بزرگ ترین خریدار ضایعات در ایران

‫0/5 ‫(0 نظر)