ضایعات ای بی اس گرانول سفید

محصول پلیمر ضایعات ای بی اس خودرنگ سفید کیفیت ممتاز بشرط مواد نو گرید 10417

موجودی دو تن بصورت گرانول د رانبار پلیمر پلاست مولایی

اکریلونیتریل بوتادین استایرن acrylonitrile butadiene styrene

تامین کننده  مواد نو ABS از پتروشیمی تبریز و پتروشیمی قائد بصیر

بهترین کیفیت برای تولید با گارانتی محصول

امکان ارسال نمونه جهت تست این محصول، در صورت تایید مشتریان ارسال بار این محصول مطابق با نمونه با هر تناژ صورت خواهد پذیرفت.

جهت دریافت نمونه ضایعات ای بی اس گرانول یا آسیابی و یا مواد نو از پتروشیمی در هر رنگی که مایل می باشید، با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید.

با مشاوره و استعلام و کارشناسی در محل شما در خدمت شما عزیران می باشیم.

ضایعات ای بی اس

ضایعات ای بی اس

مزایای ضایعات  پلیمر اکریلونیتریل بوتادین استایرن :

پلیمر ای بی اس خصوصا به عنوان محفظه‌ی باکیفیت دستگاه‌ها از اهمیت قابل‌ملاحظه‌ای برخوردار است. دلیل پذیرش گسترده آن عبارتند از:

  • مقاومت ضربه بالا
  • سفتی خوب
  • کیفیت عالی سطح
  • پایداری ابعادی بالا در دماهای بالا
  • مقاومت شیمیایی خوب
  • مقاومت خوب در برابر ترک زایی تحت تنش

ضایعات پلیمر ای بی اس دارای استحکام ابعادی و مقاومت حرارتی خوب و نیز مقاومت به ضربه بالا میباشد. اکریلونتیریل بوتادین استایرن بسیار مقاوم به خراشیدگی است. این پلیمر عمدتاً در لوله‌های حمل مواد نفتی، لوله‌ها، وسایل خانه، اثاثیه، مبلمان، ترکیبات وسایل خودرو، تلفن و تجهیزات الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پلیمر ای بی اس  را به خوبی می توان آبکاری کرد. به این منظور ابتدا ای بی اس را با اسید حکاکی می کنیم تا مقداری از لاستیک سطح آن حل شود سپس فلز را بر روی آن رسوبدهی می کنند. از ای بی اس آبکاری شده در جایی که سطوح براق بازتابنده نظیر پلاک نیاز باشد، استفاده می شود.

ضایعات پلیمر ای بی اس را به کمک پروسه های مختلفی نظیر قالبهای تزریق، قالبهای بادی، اکستروژن، وکیوم می توان جهت تولید قطعات مختلف بکار برد.

همچنین ABS را به راحتی می توان ماشین‌کاری کرد.ضایعات  ABS قابلیت جوشکاری بسیار خوبی را نیز دارا است. ضایعات ABS قابلیت جوشکاری بسیار خوبی را نیز دارا است.

پلیمر پلاست مولایی

تامین کننده انواع مواد اولیه پلیمری و مواد پتروشیمی

‫0/5 ‫(0 نظر)