قیمت طلا ، سکه و دلار امروز ۱۳۹۹/۰٢/۲۰

طلا و دلار

عمده قیمت ها  ( طلا ، سکه و دلار ) امروز در بازار سیر صعودی را در پیش گرفتند و دلار در بازار تهران هم گران شد و به ۱۶,۳۱۰ (شانزده هزار و سیصد و ده ) تومان رسید.

به گزارش پلیمر پلست مولایی بنقل از دنیای اقتصاد، بازار طلا ، سکه و ارز در ایران امروز شاهد افزایش قیمت دلار، طلا ۱۸ عیار و سکه بهار آزادی هستند.

طلا سکه دلار

آخرین نرخ اونس طلا

امروز هر اونس طلا مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۷۰۶ (یک هزار و هفتصد و شش ) تومان رسیده بود، امروز – شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ مصادف با ۰۹ می ۲۰۲۰ – با کاهش ۰.۱۶ درصدی به ۱,۷۰۳ (یک هزار و هفتصد و سه ) دلار رسید.

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا امروز بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۶۵۲,۱۵۱ (ششصد و پنجاه و دو هزار و یکصد و پنجاه و یک ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۰۶ درصدی داشته است.

آخرین نرخ دلار در صرافی

امروز دلار خلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، دلار که ۲ روز پیش تا ۱۵,۷۰۰ (پانزده هزار و هفتصد) تومان رسیده بود، امروز – شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ مصادف با ۰۹ می ۲۰۲۰ – با رشد ۰.۶۳ درصدی به ۱۵,۸۰۰ (پانزده هزار و هشتصد ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار تهران امروز

قیمت دلار در بازار امروز تهران، به 16,310 (شانزده هزار و سیصد و ده ) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، افزایش 0.18 درصدی داشته است.

قیمت یورو امروز

یورو، امروز به ۱۷,۲۰۰ (هفده هزار و دویست ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۵۴ درصدی داشته است.

قیمت پوند امروز

پوند امروز با کاهش ۰.۰۶ درصدی، از ۲۰,۱۸۸ (بیست هزار و یکصد و هشتاد و هشت ) تومان به ۲۰,۱۷۵ (بیست هزار و یکصد و هفتاد و پنج ) تومان رسید.

قیمت سایر ارزها امروز

در بازار امروز لاری گرجستان ۵,۰۷۶ (پنج هزار و هفتاد و شش ) تومان، لیر ترکیه ۲,۳۰۵ (دو هزار و سیصد و پنج ) تومان، دلار کانادا ۱۱,۶۸۴ (یازده هزار و ششصد و هشتاد و چهار ) تومان، دلار استرالیا ۱۰,۶۱۰ (ده هزار و ششصد و ده ) تومان، فرانک سوئیس ۱۶,۹۹۰ (شانزده هزار و نهصد و نود ) تومان و روبل روسیه ۲۲۲ (دویست و بیست و دو ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ سکه بهار آزادی

امروز قیمت سکه بهار آزادی مانند ۲ روز پیش رشد را تجربه کرد. سکه بهار آزادی که ۲ روز پیش تا ۶,۴۵۵,۰۰۰ (شش میلیون و چهارصد و پنجاه و پنج هزار) تومان رسیده بود، امروز – شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ مصادف با ۰۹ می ۲۰۲۰ – با رشد ۰.۶۹ درصدی به ۶,۵۰۰,۰۰۰ (شش میلیون و پانصد هزار) تومان رسید.

قیمت سکه امامی امروز

سکه امامی طلا ، امروز به ۶,۶۸۹,۰۰۰ (شش میلیون و ششصد و هشتاد و نه هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۲۳ درصدی داشته است.

قیمت ربع سکه امروز

ربع سکه طلا امروز با کاهش ۰.۱۵ درصدی، از ۱,۸۹۳,۰۰۰ (یک میلیون و هشتصد و نود و سه هزار) تومان به ۱,۸۹۰,۰۰۰ (یک میلیون و هشتصد و نود هزار) تومان رسید.

طلا دلار سکه

پلیمر پلاست مولایی

تامین کننده مواد اولیه پلاستیک و پلیمری