مواد پلیمر نو یا مواد گرانول یا مواد آسیابی؟

مواد پلیمری گرانول یا مواد آسیابی یا مواد نو ؟

پلیمر پلاست مولایی، این روزها با توجه به افزایش قیمت های روز افزون مواد اولیه پلیمر تولید کنندگان با چالش کاهش هزینه های تولید و عرضه محصولات بازار با بهترین قیمت روبرو هستند. پلیمر های پلمپ پتروشیمی در این بین بالاترین کیفیت و مطمئن ترین انتخاب می باشد. ولی مهمترین چالش آن قیمت های روز افزون مواد پتروشیمی می باشد که برخی تولید کنندگان درصدد جایگزینی مواد پلیمری با کیفیت و قیمتی نازل تر می باشند، که در این بین مواد یکبار آسیاب به اصطلاح چوب راهگا (راگا) مواد پتروشیمی جایگزینی مناسب می باشد.ولی کماکان

  • تشخیص یکبار آسیاب بودن مواد ،
  • عدم خلوص مواد یا ترکیب با پلیمر های دیگر هنگام تزریق

برای تولیدکنندگان بسیار حائز اهمیت می باشد.

انتخاب دیگر در این بین گرانول های مواد پلیمری در کارگاه ها و یا شرکت های تولیدی را می توان جایگزین مناسب تری دانست. از این رو که در پروسه گرانول مواد اولیه هر گونه ناخالصی ازچرخه تولید خارج می گردد، ولی کماکان چالش کیفیت مواد اولیه یا پودری که گرانول گردیده است تا مواد اولیه جهت تولید تبدیل گردد، مورد بحث است ؟
از این رو تنها عامل تعیین کننده در انتخاب جایگزین مواد پلمپ پتروشیمی تنها کیفیت مواد را میتوان نام برد. با توجه به اینکه به قطعیت میتوان گفت که مواد آسیابی یا گرانول در خیلی از مواقع به یکدیگر ارجعیت نداشته و تنها و تنها کیفیت مواد هنگام تولید و در محصول نهایی تاثیر گذار می باشد.

شما چه مواد پلیمری برای تولید استفاده می نمایید ؟

مواد پلیمر

پلیمر پلاست مولایی

تامین کننده انواع مواد پلیمری و محصولات پتروشیمی

تامین کننده مواد اولیه پلاستیک