پتروشیمی جم و ثبت رکورد جدید در تولید پلی اتیلن

دستیابی به یک میلیون و ۱۶۰ هزار تن اتیلن

به گزارش پلیمر پلاست مولایی بنقل از شانا ، اورمزد دهقانی‌خلد در پتروشیمی جم اظهار نمود: پارسال با وجود تمام مشکلات، واحد الفین پتروشیمی جم  توانست 96 درصد برنامه تولید را محقق نماید.

وی افزود: جم با اعمال همه راهکارهای موجود و اصلاحات مورد نیاز همواره تلاش  خود را نموده است تا با حداکثر توان در مسیر تولید حرکت نماید. خوشبختانه این پتروشیمی توانست با دستیابی به یک میلیون و ۱۶۰ هزار تن اتیلن، رکورد تولید را ارتقا دهد و این هدفی است که هر سال به عنوان نخستین و مهم‌ترین هدف دنبال می‌شود.

افت قیمت محصولات نفتی

دهقانی‌خلد با بیان اینکه مهم‌ترین نکته در ادامه مسیر ‌حرکتی جم حفظ تولید است، ادامه داد: اگرچه با چالش‌هایی نظیر افت قیمت محصولات نفتی و هیدروکربنی مشتق از نفت روبه‌رو هستیم، در صورت تولید با حداکثر ظرفیت به این هدف می‌رسیم.

وی اظهار کرد: با تدابیری که در شرکت اتخاذ می‌شود سعی بر این است که در سال ۹۹ با دریافت خوراک قیمت مناسب ضمن ایجاد حاشیه‌ای امن برای سود شرکت، رکورد تولید در ساعت را در کنار رکورد تولید سالانه به ثبت برسانیم.

تاثیر ویروس کرونا

رئیس بهره‌برداری الفین پتروشیمی جم تصریح کرد: اگرچه چالش ویروس کرونا در برهه کنونی تمام جهان را درگیر نموده است، اما این پتروشیمی با تکیه بر همت همکاران به اهداف خود با امید می‌نگرد .چه کرونا باشد یا نباشد، تولید را در بالاترین سطح حفظ خواهد نمود.

ثبت رکورد جدید تولید پلی اتیلن در پتروشیمی جم

پلیمر پلاست مولایی

تامین کننده انواع مواد اولیه پلیمری و پلاستیک

تامین کننده مواد از پتروشیمی های کشور

2 پاسخ

دیدگاه ها غیر فعال است.