پتروشیمی مسجدسلیمان شهریور ماه با فرمان رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود

پتروشیمی مسجدسلیمان

گروه استان‌ها- معاون هماهنگی و پیگیری امور استان‌های دفتر رئیس جمهور گفت: مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان از نظر عملیاتی پیشرفت خوبی داشته و امیدواریم شهریورماه این پروژه در برنامه‌های افتتاح رئیس‌جمهور قرار گیرد.

به گزارش پلیمر پلاست مولایی بنقل از تسنیم، علی‌اصغر احمدی در حاشیه بازدید از شرکت پتروشیمی مسجدسلیمان اظهار داشت: استان خوزستان، یک استان پرظرفیت در بخش‌های صنعتی و فنی است و از طرفی نیز یک استان ولایت‌مداری است.

وی با اشاره به بازدید از مجموعه پتروشیمی مسجدسلیمان افزود: این برنامه بازدید برای ارزیابی این مجموعه و میزان پیشرفت آن برای افتتاح است. امیدواریم بتوانیم در برنامه‌های که رئیس جمهور هر پنجشنبه برای افتتاح دارد، این مجموعه را نیز قرار دهیم.

معاون هماهنگی و پیگیری امور استان‌های دفتر رئیس جمهور گفت: اقدامات خوبی در این مجتمع صورت گرفته است و این امر نشان از ظرفیت بالای صنعتی در خوزستان است که می‌تواند زمینه اشتغال جوانان منطقه را فراهم کند.

وی درباره ویژگی‌های طرح پتروشیمی مسجدسلیمان افزود: عملیاتی‌شدن این پروژه در مدت زمان کوتاه و بهره برداری در زمان مناسب از ویژگی‌های آن است.

احمدی گفت: این پروژه پس از تایید و هماهنگی با وزیر تعاون در بازه پس از دهه اول محرم (شهریورماه) احتمالا مورد افتتاح قرار می‌گیرد.

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان نیز در حاشیه بازدید از مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان گفت: پروژه به خوبی پیش رفته است و از مهر 95 تا کنون براساس برنامه زمانی مشخص حرکت و به مرحله افتتاح رسیده است. وی با گلایه از سنگ اندازی‌ها در مقابل این پروژه بیان داشت: اگر ناملایمات و ناهماهنگی‌ها نبود این پروژه می‌توانست سریع‌تر به مرحله افتتاح برسد.

استاندار خوزستان گفت: این مجموعه صنعتی علاوه بر تولید و اشتغال و خلق ثروت می‌تواند زمینه توسعه و پیشرفت منطقه مسجدسلیمان و لالی و هفتگل را فراهم کند.

پتروشیمیپلیمر پلاست مولایی

تامین کننده انواع مواد پلیمری و مواداولیه پتروشیمی