پلیمر ای بی اس آسیابی مشکی

محصول پلیمر ای بی اس مشکی، یک بار آسیاب، کیفیت ممتاز

موجودی دو تن بصورت آسیابی در انبار پلیمرپلاست مولایی

اکریلونیتریل بوتادین استایرن acrylonitrile butadiene styrene

تامین کننده  مواد نو ABS از پتروشیمی تبریز و پتروشیمی قائد بصیر، بهترین کیفیت برای تولید با گارانتی محصول

امکان ارسال نمونه جهت تست این محصول، در صورت تایید مشتریان ارسال بار این محصول مطابق با نمونه با هر تناژ صورت خواهد پذیرفت.

جهت دریافت نمونه پلیمر اکریلونیتریل بوتادین استایرن گرانول یا آسیابی و یا مواد نو از پتروشیمی در هر رنگی که مایل می باشید، با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید.

با مشاوره و استعلام و کارشناسی در محل شما در خدمت شما عزیران می باشیم.

ای بی اس آسیابی

مزایای پلیمر اکریلونیتریل بوتادین استایرن :

پلیمر ای بی اس خصوصا به عنوان محفظه‌ی با کیفیت دستگاه‌ها از اهمیت قابل‌ ملاحظه‌ای برخوردار است. دلیل پذیرش گسترده این محصول بدلیل مشخصات ذیل می باشد:

  • مقاومت ضربه بالا
  • سفتی خوب
  • کیفیت عالی سطح
  • پایداری ابعادی بالا در دماهای بالا
  • مقاومت شیمیایی خوب
  • مقاومت خوب در برابر ترک زایی تحت تنش

پلیمر ABS دارای استحکام ابعادی و مقاومت حرارتی خوب و نیز مقاومت به ضربه بالا می باشد. اکریلونتیریل بوتادین استایرن به خراشیدگی بسیار مقاوم است. این پلیمر عمدتاً در لوله‌های حمل مواد نفتی، لوله‌ها، وسایل خانه، اثاثیه، مبلمان، ترکیبات وسایل خودرو، تلفن و تجهیزات الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پلیمر ABS را به خوبی می توان آبکاری کرد. به این منظور ابتدا ای بی اس را با اسید حکاکی می کنیم تا مقداری از لاستیک سطح آن حل شود سپس فلز را بر روی آن رسوب دهی می کنند. از ای بی اس آبکاری شده در جایی که سطوح براق بازتابنده نظیر پلاک نیاز باشد، استفاده می شود.

ضایعات پلیمر ای بی اس را به کمک پروسه های مختلفی نظیر قالبهای تزریق، قالبهای بادی، اکستروژن، وکیوم می توان جهت تولید قطعات مختلف بکار برد.

همچنین ABS را به راحتی می توان ماشین‌کاری کرد. ABS قابلیت جوشکاری بسیار خوبی را نیز دارا است. ABS قابلیت جوشکاری بسیار خوبی را نیز دارا است.

پلیمر ای بی اس

پلیمر پلاست مولایی

تامین کننده انواع مواد اولیه پلیمری و مواد پتروشیمی

‫0/5 ‫(0 نظر)