پلی آمید آسیابی مشکی و قرمز

POLYAMIDE

پلیمر پلی آمید آسیابی موجود در تناژ با تفکیک رنگ مشکی و قرمز

بهترین کیفیت برای تولید با گارانتی محصول ، بار موجود در تناژ بصورت گرانول و آسیابی

امکان ارسال نمونه جهت تست این محصول، در صورت تایید مشتریان ارسال بار این محصول مطابق با نمونه با هر تناژ صورت خواهد پذیرفت.

جهت دریافت نمونه نایلون گرانول یا آسیابی و یا مواد نو از پتروشیمی در هر رنگی که مایل می باشید، با مجموعه ما در تماس باشید.

با مشاوره و استعلام و کارشناسی در محل شما در خدمت شما عزیران می باشیم.

پلی آمید آسیابی مشکی و قرمز

پلی آمید 6 یا همان نایلون 6 چیست؟

خانواده پلیمر پلی آمیدها با کدهایی مانند 6، 11، 12، 66، 46 و 69 نامگذاری و شناخته می شوند. مثلا پلی آمید 6 (همان نایلون 6) یا پلی آمید 66 (همان نایلون 66) از این خانوده هستند. این عدد نشان دهنده نوع و تعداد زنجیرهای پلیمری در ساختار شیمیایی است. این نامگذاری چندان آسان و آشنا نیست.

در خانواده نایلون دو گرید PA6 و PA66 بسیار پر استفاده هستند. سایر اعضای خانواده نایلون ها برای کاربردهای خاص مانند دمای کاربری بالا یا تغییرات دمایی شدید و یا رطوبت استفاده می شوند. انواع این پلیمر شفاف و با پایه گیاهی نیز وجود دارد. برای تولید قطعات ماشین آلات پلی آمیدمعمولا با الیاف شیشه و الیاف کربن استفاده می گردد. نایلون های تقویت شده رفتار و خواص بسیار متفاوتی را از خود نشان می دهند. در اینجا به PA6  و PA66 به صورت خالص پرداخته می شود.

ویژگیهای POLYAMIDE 6

پلی آمید 6 یا همان نایلون 6 از پلیمریزاسیون حلقه گشای کاپرولاکتام تشکیل میشود. باید مدنظر داشت که درصد رطوبت PA6 یک موضوع مهم در آمیزه سازی است که باید به آن توجه زیادی داشت زیرا در صورت نامناسب بودن در مرحله اکستروژن (کامپاندینگ) مشکلات فراوانی را ایجاد میکند. PA6 پرکاربردترین ترموپلاستیک مهندسی در صنایع خودروسازی می باشد. استحکام خوبی که این نوع پلیمر دارد سبب کاربردهای فراوان آن شده است. پلی آمید 6 ترموپلاستیک نیمه بلوری است و در ساختار خود گروه CONH دارد.

PA6 دارای دانسیته کمتر نسبت به PA66 و یا PA11 می باشد. همچنین نقطه ذوب آن کمتر از PA66 می باشد و دمای انتقال شیشه یا همان TG پایین تری نسبت به PA66 دارد.

با پلیمر پلاست مولایی بهترین کیفیت را تجربه نمایید.

تامین کننده انواع محصولات پتروشیمی

مواد اولیه پلیمری و پلاستیک