پلی اتیلن تزریقی قرمز

ضایعات تزریقی

پلی اتیلن تزریقی

بار آسیاب شده پلی اتیلن تزریقی قرمز از جنس درب بطری

موجود در انبار پلیمر پلاست مولایی

امکان ارسال نمونه جهت تست محصولات گرانول و آسیابی کلیه پلیمرها

در صورت تایید مشتریان ارسال بار Polyethylene  مطابق با نمونه با هر تناژ صورت خواهد پذیرفت. جهت دریافت نمونه پلی پروپیلن گرانول یا آسیابی در هر رنگی که مایل می باشید، با مجموعه ما در تماس باشید.

سنتزی به نام Polyethylene

پلی اتیلن یا پلی اتن یکی از ساده ترین و ارزانترین پلیمرها است. polyethylene جامدی مومی و غیرفعال است. این ماده از پلیمریزاسیون اتیلن بدست می آید و بطور خلاصه بصورت PE نشان داده می شود.

مولکول اتیلن (C2H4) دارای یک بند دوگانه C=C است. در فرایند پلیمریزاسیون بند دوگانه هر یک از منومرها شکسته شده و بجای آن پیوند ساده ای بین اتم های کربن مونومرها ایجاد می شود و محصول ایجاد شده یک درشت مولکول است.

طبقه بندی اتیلن ها بر اساس دانسیته آنها صورت می گیرد. که در مقدار دانسیته اندازه زنجیر پلیمر و نوع و تعداد شاخه های موجود در زنجیر دخالت دارد.

پلی اتیلن

کاربرد

پلی اتیلن کاربرد فراوانی در تولید انواع لوازم پلاستیک مورد استفاده در آشپزخانه و صنایع غذایی دارد. از LDPE در تولید ظروف پلاستیکی سبک و همچنین کیسه های پلاستیک استفاده می شود.

LDPE در تولید ظروف شیر و مایعات و انواع وسایل پلاستیکی آشپزخانه کاربرد دارد. در تولید لوله های پلاستیکی و اتصالات لوله کشی معمولاً از MDPE استفاده می کنند.

LLDPE بدلیل بالا بودن میزان انعطاف پذیری در تهیه انواع وسایل پلاستیکی انعطاف پذیر مانند لوله هایی با قابلیت خم شدن کاربرد دارد.

اخیرا پژوهش های فراوانی در تولید پلی اتیلن هایی با زنجیر بلند و دارای شاخه های کوتاه انجام شده است. این PP در اصل HDPE باتعدادی شاخه های جانبی هستند این پلی اتیلن ها ترکیبی استحکام HDPE و انعطاف پذیری LDPE را دارد.

با پلیمر پلاست مولایی بهترین کیفیت در تولید را تجربه نمایید.

تامین کننده انواع محصولات پتروشیمی و محصولات شیمیایی

مواد اولیه پلیمری و پلاستیک ؛ نو، آسیابی و گرانول