پلی اتیلن قرمز آسیابی

پلیمر پلی اتیلن آسیابی قرمز

  • آماده برای فروش
  • مناسب جهت تزریق انواع قطعات
  • یک بار آسیاب

مجموعه پلیمر پلاست مولایی تامین کننده بهترین کیفیت مواد نو پلی اتیلن از تمامی پتروشیمی ها بصورت بارگیری مستقیم؛ از انبار تهران و پتروشیمی ها

پتروشیمی آریاساسول، پتروشیمی لاله، پتروشیمی تبریز، پتروشیمی شازند اراک، پتروشیمی خوزستان، پتروشیمی جم، پتروشیمی ایلام، پتروشیمی کرمانشاه

امکان ارسال نمونه جهت تست محصولات گرانول و آسیابی، در صورت تایید مشتریان ارسال بار Polyethylene مطابق با نمونه با هر تناژ صورت خواهد پذیرفت.

جهت دریافت نمونه Polyethylene گرانول یا آسیابی در هر رنگی که مایل می باشید، با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید.

با مشاوره و استعلام و کارشناسی در محل شما در خدمت شما عزیران می باشیم. جهت صادرات این محصول با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

پلی اتیلن قرمز آسیابی

پلی اتیلن قرمز آسیابی

کاربرد پلیمر پلی اتیلن

پلیمر پلی اتیلن کاربرد فراوانی در تولید انواع لوازم پلاستیکی مورد استفاده در آشپزخانه و صنایع غذایی دارد. از LDPE در تولید ظروف پلاستیکی سبک و همچنین کیسه‌های پلاستیکی استفاده می‌شود. HDPE، در تولید ظروف شیر و مایعات، انواع وسایل پلاستیکی آشپزخانه و مخازن آب پلی اتیلن کاربرد دارد.

در تولید لوله‌های پلاستیکی و اتصالات لوله‌کشی معمولاً از پلیمر  MDPE استفاده می‌کنند.

پلیمر LLDPE به دلیل بالا بودن میزان انعطاف‌پذیری در تهیه انواع وسایل پلاستیکی انعطاف‌پذیر مانند لوله‌هایی با قابلیت خم شدن کاربرد دارد. اخیراً پژوهش‌های فراوانی در خصوص تولید پلی اتیلن ‌هایی با زنجیر بلند و دارای شاخه‌های کوتاه انجام شده‌است. این پلی اتیلن‌ها در اصل HDPE با تعدادی شاخه‌های جانبی هستند. از خصوصایت این نوع PE ترکیبی، استحکام HDPE و انعطاف‌پذیری LDPE را دارند.

مهم‌ترین ویژگی‌های ذاتی پلی اتیلن‌های تجاری برای کاربردهای اصلی عبارت‌اند از:

۱) چگالی ۲) نمایهٔ مذاب ۳) توزیع وزن مولکولی

با پلیمر پلاست مولایی بهترین کیفیت در تولید را تجربه نمایید.

تامین کننده انواع محصولات پتروشیمی

محصولات شیمیایی ، مواد اولیه پلیمری و پلاستیک