پلی استایرن (هایمپک)

پلی استایرن مقاوم (HIPS) _ هایمپک

این نوع پلی استایرن با نام اختصاری high-impact polystyrene) HIPS) مقاوم به ضربه است و به همین دلیل در ساخت ظروف و بدنهٔ لوازم خانگی کاربرد دارد. نام تجاری این ماده در بازار ایران هایمپک می‌باشد.

هایمپک – ایمپکت گرانول

با بهترین کیفیت موجود در  رنگ های شیری و سفید

موجود حدود 5 تن در انبار شرکت پلیمر پلاست مولایی

امکان ارسال نمونه جهت تست محصولات گرانول و آسیابی کلیه پلیمرها ،در صورت تایید مشتریان ارسال بار پلی استایرن مطابق با نمونه با هر تناژ صورت خواهد پذیرفت.

تامین انواع پلیمر پلی استایرن مواد نو از تمامی پتروشیمی ها

در صورت تایید مشتریان ارسال بار پلیمر هایمپک گرانول مطابق با نمونه با هر تناژ صورت خواهد پذیرفت. جهت دریافت نمونه این مواد به صورت گرانول یا آسیابی در هر رنگی که مایل می باشید، با مجموعه ما در تماس باشید.

پتروشیمی

پتروشی های تولید کننده پلی استایرن در ایران

در پتروشیمی تبریز محصولات به صورت گریدهای مختلف تولید می‌شود. در پتروشیمی بانیارگنبد نیز محصولات در گریدهای F-1000,F-2000,F-3000 و پترومل در گریدهای F50. F100. F150. F250. F350. F22. F16 تولید می‌شود.

شایان ذکر است مجتمع پتروشیمیایی تخت جمشید پارس عسلویه نیزپلی استایرن GPPS را در گریدهای 1551 و 1161 تولید می کند.

کاربرد های (HIPS)

این PS به دلیل اینکه مقاوم هستند در ساخت خانه سازی و ساخت ظروف و بدنه لوازم خانگی و پوشش‌ها استفاده می شود.و همچنین در ساخت لوازم ورزشی و اسباب بازی ها کاربرد دارند و تقریبا هر شی پلاستیکی که در ذهن داشته باشید را می توان به وسیله پلی استایرن  HIPS تولید کرد.

امروزه یکی از تصمیمات جالبی که گروهی از تولیدکنندگان ساندویچ پانل گرفته اند این است که لایه سخت و محافظ ساندویچ پانل ها را از جنس PS سخت بسازند و لایه داخلی آن را از پلی استایرن های EPS ویا XPS بسازند

بورس کالا

با مجموعه  پلیمر پلاست مولایی بهترین کیفیت در تولید را تجربه نمایید.

تامین کننده انواع محصولات پتروشیمی و محصولات شیمیایی

مواد اولیه پلیمری و پلاستیک ؛ نو، آسیابی و گرانول