پلی پروپیلن تقویت شده الیافدار

پلی پروپیلن تقویت شده الیاف دار

پلیمر پلی پروپیلن تقوست شده الیاف دار کیفیت ممتاز

موجود سه تن در انبار پلیمر پلاست مولایی

امکان ارسال نمونه جهت تست محصولات گرانول و آسیابی کلیه پلیمرهای پلیمر پلاست مولایی

در صورت تایید مشتریان ارسال پلیمر Polypropylene مطابق با نمونه با هر تناژ صورت خواهد پذیرفت. جهت دریافت نمونه پلی پروپیلن آسیابی سبز در هر رنگی که مایل می باشید، با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید.

پلی پروپیلن تقویت شده الیافدار

کاربرد Polypropylene در قطعات تزریقی

پلیمر Polypropylene کاربرد گسترده­ ای در صنعت قطعات تزریقی برای تولید کنندگان دارد. شرکت­های پتروشیمی رجال و پلی ­نار ارائه دهنده گریدهای متنوعی از پلیمر پلی­ پروپیلن همو برای این کاربرد می ­باشند. با این حال انواع کوپلیمرهای تصادفی و بلوکی آن در تنوع محدودتری توسط شرکت­ های پتروشیمی جم و شازند قابل ارائه هستند.

POLYPROPYLENE

پلییمر پ پ به دلیل دارا بودن خواص مکانیکی عالی ، قیمت پایین و قالب پذیری برای ساخت بسیاری از قطعات خودرو مورد استفاده قرار می گیرد . کاربردهای اصلی شامل داشبورد باطری و سینی ، ضربه گیر و محافظ لبه های داخلی، درزگیرهای بیرونی و درب ماشین است .

ضریب انبساط حرارتی خطی پایین PP ، مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و شرایط جوی ، فرآیند پذیری و تعادل در برابر ضربه ازویژگی هایی می باشند که موجب شده اند پلی پروپیلن به ماده ای کاربردی در خودروسازی تبدیل شود.

POLYPROPYLENE به دلیل دارا بودن خواص مکانیکی عالی ، قیمت پایین و قالب پذیری برای ساخت بسیاری از قطعات خودرو مورد استفاده قرار می گیرد . کاربردهای اصلی شامل داشبورد باطری و سینی ، ضربه گیر و محافظ لبه های داخلی، درزگیرهای بیرونی و درب ماشین است .

ضریب انبساط حرارتی خطی پایین پلی پروپیلن ، مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و شرایط جوی ، فرآیند پذیری و تعادل در برابر ضربه ازویژگی هایی می باشند که موجب شده اند پلی پروپیلن به ماده ای کاربردی در خودروسازی تبدیل شود.

مقاومت بالای این محصول در برابر مواد شیمیایی و باکتری ها، کاربری های مختلفی را در این صنعت ایجاد نموده است. همچنین PP گرید پزشکی مقاومت بالایی در برابر استرلیزاسیون با بخار از خود نشان می دهد . از شایع ترین مصارف استفاده پلی پروپیلن سرنگ های یکبار مصرف در صنعت پزشکی است . از مصارف دیگر میتوان ظروف کوچک دارو ، دستگاه های تشخیصی ، بطری های نمونه ، سینی های مواد غذایی ، ظروف دارو و .. نام برد.

پلیمر پلاست مولایی

تامین کننده انواع مواد اولیه پلیمری و مواد پتروشیمی

تامین کننده انواع ضایعات پلاستیک