پلی کربنات آسیابی رنگی

Polycarbonate

پلیمر پلی کربنات آسیابی رنگی درهم، مناسب جهت تزریق

مناسب جهت تولید رنگ های طوسی ، دودی ، مشکی ، قهوه ای ، زرشکی و …

بهترین کیفیت ، موجود در تناژ، آماده برای فروش در انبار پلیمر پلاست مولایی

امکان ارسال نمونه محصول ضایعات پلاستیک پلی کربنات جهت تست تولید کنندگان عزیز

در صورت تایید مشتریان ارسال بار پلیمر پلی کربنات مطابق با نمونه با هر تناژ صورت خواهد پذیرفت.

جهت دریافت نمونه POLYCARBONATE گرانول یا آسیابی در هر رنگی که مایل می باشید، با مجموعه ما در تماس باشید. جهت صادرات این محصول با بخش صادرات این مجموعه در ارتباط باشید.

پتروشمی

پلیمر پلی کربنات چیست؟

گرانول پلی کربنات یک ترموپلاستیک آمورف و به طور طبیعی شفاف است. این ماده گزینه مناسبی است که به جای شیشه استفاده می شود، این ماده شفاف در بخش های مختلف ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. پلیمر پلی کربنات به ورقه هایی گفته می شود که مقاومت بالایی در برابر گرما دارد . نوعی ترموپلاستیک های مهندسی مقاوم که در کنار هر نوع از مصالح ساختمانی به کار می رود و در سایر صنایع کاربردهای گسترده ای دارد.

این ورقه ها به دلیل قابلیت شفافیت و عبور نور و سایه پذیری و ظاهر شیشه ای مانند و بی رنگ، به راحتی با سایر مصالح ساختمانی هماهنگ می شود.این ماده نه تنها دارای سایزهای مختلف است بلکه در برابر اشعه خورشید و ضربه مقاوم است. ورق PC می تواند با توجه به زاويه تابش نور خورشيد ميزان حرارت عبوري نور خورشيد را در تابستان کاهش داده و در زمستان نيز باعث نفوذ حداکثري انرژي و حرارت نور خورشيد شود. در نتیجه  کاهش هزینه، تهویه مطبوع، کاهش مصرف سوخت در زمستان اثر بسزایی دارد .

پلی کربنات

با مشاوره و استعلام و کارشناسی در محل شما در خدمت شما عزیران می باشیم.

با پلیمر پلاست مولایی بهترین کیفیت در تولید را تجربه نمایید.

تامین کننده انواع محصولات پتروشیمی

مواد اولیه پلیمری و پلاستیک

نو، آسیابی و گرانول