گزارش تحلیل بازار لوله های PVC

خلاصه ای از گزارش تحلیل بازار لوله های  PVC براساس نوع، افزودنی ها و کاربردها از سال 2016 تا 2022

بازار جهانی لوله های PVC ،54.246 میلیون دلار در سال 2015 ارزش گذاری شده است و پیش بینی می شود که  با یک رشد مرکب سالانه (GAGR) 6.7% به 85.565 میلیون دلار در سال 2022 برسد.

به گزارش پلیمر پلاست مولایی بنقل از ترجمه واحد کارشناسی انجمن لوله و اتصالات لوله و اتصالات پی وی سی، پلی وینیل کلراید سومین پلیمر پر فروش بعد از پلی اتیلن و پلی پروپیلن است. این ماده مزیت بیشتری نسبت به سایر مواد به دلیل مقاومت شیمیایی بالا، دوام، هزینه پایین و بازیافت پذیری دارد. بنابراین می تواند در کاربردهای مختلف جایگزین چوب، فلز، بتن و رس شود.

 کاربرد اصلی رزین  پی وی سی سیستم های لوله کشی هستند. لوله های  پی وی سی با روش اکستروژن در سایزهای مختلف به صورت دیواره جامد یا هسته فومی تولید می شوند. این لوله ها مقاوم در برابر خوردگی، مقرون به صرفه، مقاوم در برابر شعله  با نصب و حمل آسان و کارکرد طولانی مدت هستند.

PVC

کاربردهای پلیمر  PVC

لوله های  پی وی سی در فاضلاب ها، شبکه های آبرسانی، آبیاری، مجراهای سیم و کابل و انواع تاسیسات صنعتی کاربرد دارند. این گزارش به بازارهای جهانی لوله های  PVC بر حسب نوع متمرکز است که شامل لوله های PVC کلرینه شده، نرم شده و سخت است. علاوه بر این، وضعیت انواع مختلفی از مواد را که در بازار لوله های PVC استفاده می شود مانند رزین  پی وی سی، استابلایزرها، نرم کننده ها ، روان کننده ها و رنگدانه ها را تجزیه و تحلیل می کند. این گزارش همچنین به کاربرد لوله های  PVC در صنایع مختلف  از جمله آبیاری، آبرسانی، فاضلاب و لوله کشی، نفت و گاز و سایر موارد می پردازد.

رشد سرمایه گذاری به سمت تحقیق و توسعه در مورد خواص فیزیکی این لوله ها ، افزایش تقاضا برای لوله های  PVC را در کاربردهای مختلف بین مصرف کنندگان نهایی در پی داشته است. لوله های  پی وی سی معمولا در بخش ساخت و ساز برای سیستم های فاضلابی و زهکشی ساختمان و آبرسانی استفاده می شوند. در حال حاضر فاضلاب و زهکشی و آبرسانی مهمترین کاربرد لوله های  پی وی سی است. همچنین به دلیل خواص فیزیکی عالی، انتظار می رود که تقاضا برای لوله های  پی وی سی در همه مناطق شاهد رشد چشمگیر باشد.

PVCپلیمر پلاست مولایی

تامین کننده انواع مواد پلیمری و محصولات پتروشیمی